Strojní inženýr/technolog – vhodné pro absolventy

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti v oblasti automotive? Baví vás strojařina, rádi byste se podíleli na vývoji a rostli se společností? Pak neváhejte a čtěte dál:

Nyní hledáme absolventy SŠ/VŠ STROJAŘE na pozici:

Strojní inženýr/technolog – vhodné pro absolventy (technologie obrábění)

Náplň práce:

· Vedení výrobní a výkresové dokumentace

· Spolupráce na návrhu nových technologií

· Podílení se na snižování výrobních nákladů, optimalizace procesů

· Práce v konstrukčním programu – návrh kusovníků

· Příprava podkladů pro oceňování výrobků

· Komunikace napříč odděleními

Požadavky:

· SŠ/VŠ vzdělání technického směru

· Znalost práce v konstrukčním programu

· Angličtina na komunikativní úrovni – schopnost nebát se hovořit

· Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

· Zázemí mezinárodní společnosti

· Možnost kariérního růstu

· Adekvátní platové ohodnocení

· Balíček zaměstnaneckých benefitů (pružná pracovní doba, jazykové kurzy, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify, občerstvení na pracovišti, atd.)

Nástup: dle domluvy

Lokalita: 30 km od Brna

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.