Strojní inženýr – vhodné i pro absolventy

Obor Kvalita, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj – jih
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost v Jihomoravském kraji hledá nové kolegy. Pozice jsou vhodné jak pro zkušené strojaře, tak pro absolventy technických oborů.

Pracovní náplň:

  • Optimalizace stávající výroby
  • Tvorba technologických postupů
  • Spolupráce při kontrole jakosti
  • Výpočty technických parametrů
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/strojního zaměření
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Angličtina nebo němčina pro základní komunikaci
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Samostatnost, pečlivost a ochotu zdokonalovat se

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Profesní i osobnostní růst
  • 5 dní dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Vzdělávací kurzy
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Lokalita práce: jih Jihomoravského kraje

Nástup: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, nebo máte i jinou představu o svém pracovním uplatnění, neostýchejte se nám odpovědět a zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Do průvodního dopisu nám popište, o jaké pozice byste měli zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.