STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ nebo NJ (kovovýroba) pro Vysočinu

Obor Nákup, Slévárenství, Strojírenství
Lokalita Vysočina
Popis pozice

Zavedená výrobní společnost na Vysočině hledá vhodného pracovníka na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ nebo NJ

Pracovní náplň:
• akvizice nových dodavatelů a rozvoj stávajících
• vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli
• participace na nových projektech a spolupráce s dalšími odděleními uvnitř společnosti
• občasné pracovní cesty k tuzemským i zahraničním dodavatelům

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
• praxi v nákupu na obdobné pozici ve výrobní společnosti
• schopnost komunikovat v AJ nebo v NJ
• velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
• samostatnost, analytické a organizační schopnosti
• flexibilitu

Nabízíme:
• zázemí úspěšné společnosti v oboru
• kvalitní mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce
• týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.