Správa technické dokumentace – vhodné pro absolventy

Obor Administrativa, Procesní management, Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti a získat praxi? Používat angličtinu při komunikaci s kolegy? Umíte pracovat v konstrukčních programech? Pokud ano, tak čtěte dál a nebojte se nám odpovědět na nabízenou pozici.

Správa technické dokumentace  – vhodné pro absolventy

Náplň práce:

• Práce s kusovníky na základě změnového řízení

• Úprava výkresů v 3D konstrukčních programech

• Spolupráce s kolegy ze zahraničí

• Zpracování dat do vnitřního systému

• Úzká spolupráce s technickým oddělením

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání – technické zaměření výhodou

• Znalost konstrukčních programů 2D a 3D

• Praxe na obdobné pozici výhodou

• Anglický jazyk na komunikativní úrovni

• Samostatnost, důslednost a praktický přístup

Nabízíme:

• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti

• Odpovídající mzdové ohodnocení

• Příležitost pro juniorní kandidáty

• Přátelský kolektiv

• Vzdělávání a školení

• 25 dní dovolené

• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno – město

Možnost nástupu: ihned, nebo dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.