SPRÁVA PC – specialista

Obor Administrativa, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • správa firemních počítačů, notebooků, tabletů v mnoha zemích
  • instalace, podpora zálohování, konfigurace a logistika PC
  • aktivní komunikace s dodavateli, IS týmem, uživateli
  • zajišťování bezpečnosti a integrity počítačů
  • zpracování aktualizací (osobně nebo přes GoToAssist)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost práce v Microsoft Office 2013/2016/Office 365
  • praxe s operačním systémem Microsoft Windows verze 7/10
  • výborné komunikativní schopnosti, odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost, samostatnost, ale i týmového ducha

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci v mezinárodním týmu
  • motivující platové ohodnocení
  • nové a čisté pracovní prostředí
  • řadu dalších benefitů…

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.