Specialista zákaznického servisu

Obor Administrativa, Customer service
Lokalita Brno
Popis pozice

Významná zahraniční strojírenská společnost hledá pro svůj tým nového kolegu/kolegyni na pozici:

Specialista zákaznického servisu – Brno

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky, poskytování informací o stavu zakázky
  • práce s podnikovým informačním systémem
  • hlídání termínů plnění zakázek
  • denní využití anglického jazyka
  • úzká spolupráce s výrobou a dalšími odděleními

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
  • výborná znalost anglického jazyka min. B2 (písemně i ústně)
  • práce s PC (balíček MS Office – především Excel)
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • schopnost rychle a pružně reagovat

Nabízíme:

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • možnost profesního růstu
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, vzdělávací kurzy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, závodní stravování,…)

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.