Specialista vývoje – strojírenství (okres Prostějov)

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita okres Prostějov
Popis pozice

Úspěšná výrobní strojírenská firma hledá pro svoji pobočku v okrese Prostějov vhodného pracovníka na pozici:

SPECIALISTA VÝVOJE

Pracovní náplň:

  • zajišťování návrhů a konstrukcí v rámci procesu vývoje
  • práce v konstrukčním programu INVENTOR
  • komunikace se zákazníkem při specifikaci požadavků
  • zpracování kontrolních plánů prototypů, zpracování kusovníků a konstrukčních parametrů
  • spolupráci při zpracování nabídek (resp. konstrukčního zpracování poptávky)
  • občasné výjezdy s obchodníkem za zákazníky (1 až 2krát měsíčně) v rámci EU
  • vhodné i pro perspektivní ABSOLVENTY

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojírenského směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou)
  • analytické schopnosti a systémové myšlení
  • znalost Inventor (nebo jiného konstrukčního 3D programu)
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY (pro emailovou a telefonickou komunikaci se zákazníky)
  • uživatelskou znalost MS OFFICE

Nabízíme:

  • zázemí tradiční společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba…)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.