Specialista vývoje HW – elektroinženýr (slaboproud) – Brno

Obor Elektrotechnika, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní firma, zaměřená na vývoj a produkci průmyslové měřící techniky, hledá do svého týmu pracovníka na pozici:

SPECIALISTA VÝVOJE HW – ELEKTRO INŽENÝR

Pracovní náplň:

* vývojová činnost elektrotechnické části průmyslové měřící techniky (HW část produktu)

* návrh použitých elektronických součástek – mikroprocesory, další číslicové obvody, apod.

* práce na zajímavých mezinárodních projektech

* vývoj nových produktů – úpravy a inovace stávajících produktů

* kooperace s kolegy na vývojovém oddělení (menší vývojový tým)

* spolupráce na výrobě a testování prototypů

* úzká spolupráce s ostatními odděleními – výrobou, kvalitou a technologií

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru – SLABOPROUD

* praxi na obdobné pozici v oblasti vývoje hardwaru

* znalost návrhu analogových a digitálních obvodů

* komunikativní ANGLIČTINA slovem i písmem (pro komunikaci se zahraniční pobočkou)

* samostatnost, pečlivost, kreativní myšlení

* uživatelská znalost MS OFFICE

* chuť pracovat na zajímavých vývojových projektech

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* zajímavé mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů

* firemní vzdělávání

* možnost seberealizace a odborného růstu

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

* pozitivní pracovní atmosféra

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.