Specialista strategického nákupu s AJ

Obor Nákup
Plat 35.-45.000 Kč/brutto
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost působící v oblasti elektro, hledá kolegu na oddělení nákupu.

Náplň práce:
• Zajištění nákupu materiálu pro strojírenskou výrobu (hutní, spojovací, obalový, režijní)
• Komunikace s dodavateli, vyjednávání o podmínkách, uzavíraní smluv
• Vyhledávání nových dodavatelů a optimalizace dodavatelského řetězce
• Práce s interní databází, administrativa a reporty
• Spolupráce napříč celou společností

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru
• Zkušenosti v oblasti nákupu pro výrobní strojírenskou společnost
• Angličtina na komunikativní úrovni pro obchodní jednání
• Aktivní přístup, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost
• Výborné komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost kariérního rozvoje
• 5 dní dovolené navíc
• Vzdělávání
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno
Nástup: ihned, případně dle domluvy

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.