Specialista ISO systému – výrobní společnost (Brno)

Obor Kvalita, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní strojírenská společnost hledá pro svoji brněnskou pobočku vhodného pracovníka na pozici:

SPECIALISTA ISO SYSTÉMU

Pracovní náplň:

  • péče o fungující systémy jakosti ISO 9001 a 14001
  • realizace interních a externích auditů
  • aktivní komunikace v AJ se zahraničními auditory
  • řešení problematiky BOZP a PO s dodavateli externí společnosti
  • kooperace s ostatními odděleními firmy

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v oblasti systémů kvality
  • znalost norem ISO 9001 a 14001
  • aktivní znalost ANGLIČTINY slovem i písmem (pro komunikaci s auditory)
  • samostatnost, pečlivost a dobré komunikační a organizační schopnosti
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.