Specialista facility managementu s AJ – výrobní firma (Brno)

Obor Facility management, Stavebnictví, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá pro svůj provoz v Brně pracovníka na pozici:

SPECIALISTA FACILITY MANAGEMENTU

Pracovní náplň:

  • komplexní řízení správy a údržby výrobního provozu a budovy
  • zjišťování poruch a jejich odstraňování, preventivní údržba
  • komunikace se subdodavateli z oblasti facility managementu
  • zajišťování souladu prováděných činností dle platných předpisů
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v oblasti facility managementu ve VÝROBNÍ firmě
  • aktivní znalost angličtiny – komunikace v rámci mezinárodního týmu
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavá práce v moderním prostředí
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • firemní vzdělávání, jazykové kurzy
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • nástup možný dle dohody

Místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.