Specialista CAD/CAM

Obor Strojírenství, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Pardubický kraj
Popis pozice

Úspěšná strojírenská společnost v Pardubickém kraji hledá pracovníka na pozici:

Pracovní náplň:
• Nastavení procesů pro programování strojů pomocí CAD/CAM systémů
• Optimalizace nastavení strojního zařízení
• Spolupráce na nových projektech

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• Znalost práce s CAD/CAM systémy
• Angličtina na komunikativní úrovni
• Řidičské oprávnění sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme:
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• Profesní i osobnostní růst
• Dovolená nad rámec zákoníku práce
• Vzdělávání – jazykové i profesní
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Lokalita práce: Pardubický kraj
Nástup: možný ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.