SPECIALISTA BEZPEČNOSTI IT – SIEM pro Brno

Obor IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná expandující společnost v oblasti informačních technologií hledá pro svoji kancelář v Brně pracovníka na pozici:

SPECIALISTA BEZPEČNOSTI IT – SIEM

Pracovní náplň:
– posuzování bezpečnostních rizik pomocí nástrojů SIEM, IPS/IDS
– návrhy a implementace bezpečnostních opatření u zákazníka – DPL
– provádění bezpečnostních auditů a kontrol – reporty
– spolupráce s CERT A CIRT týmy v ČR

Požadujeme:
– základní znalost datových struktur
– praxi na pozici správce sítě nebo v oboru bezpečnostních rizik v oblasti IT
– znalost síťové, systémové nebo aplikační bezpečnosti
– komunikativní znalost AJ a orientaci v legislativě IT bezpečnosti

Nabízíme:
– zajímavou práci u perspektivní společnosti
– velmi dobré mzdové ohodnocení
– balíček zaměstnaneckých benefitů
– firemní vzdělávání

– služební vůz i k soukromým účelům

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 .
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.