Soustružník – konvenční stroje, 1 až 3 směnný provoz

Obor Strojírenství
Lokalita Brno
Popis pozice

Výrobní strojírenská společnost hledá nového člena týmu pro svůj závod, ve kterém se orientuje na kusovou a malosériovou produkci.

Náplň práce:
• Obrábění na konvenčním soustruhu
• Práce s technickou dokumentací
• Použití dílenských měřidel
• Práce v 1 směnném, nebo více směnném provozu

Požadujeme:
• SOŠ/SOU – technického zaměření
• Znalost čtení výkresové dokumentace
• Manuální zručnost
• Ochota pracovat i ve vícesměnném provozu
• Samostatnost a chuť se zdokonalovat

Nabízíme:
• Práce ve stabilní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Další vzdělávání
• Zvýhodněné stravování
• 25 dní dovolené
• Balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: ihned, nebo dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.