SOFTWARE TESTER/ SW TEST ENGINEER – junior/senior

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Stabilní zahraniční firma působící v oblasti vývoje softwarů pro stavitelství hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • Práce s automatickými testy (regresní, e2e)
  • Vyhodnocování a reporting test manažerovi
  • Zodpovědnost za kvalitu výsledků testů
  • Podílení se na vylepšování efektivnosti testů a CI/CD systému
  • Týmová spolupráce, otevřená komunikace, úzká spolupráce se zahraničním vedením společnosti

Požadujeme:

  • Zkušenosti s programováním v jazyce C++/C#/Python
  • Znalost automatických testů +jakéhokoliv frameworku
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Samostatnost, kreativitu, aktivní přístup k práci
  • Výhodou: znalost měřící techniky, geodézie, GIS technologií, webových technologií, databází

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Roční výkonové bonusy
  • Účast na zajímavých projektech
  • Možnost home office
  • Práci v malém, přátelském týmu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.