Software inženýr C/C++ možnost pro absolventy

Obor IT – programování, vývoj, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Prosperující společnost působící v oblasti elektroniky hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

Software inženýr C/C++  možnost pro absolventy

Náplň práce:

  • Návrh a realizace řídícího SW pro analytická zařízení
  • Ověřování funkčnosti, vedení příslušné administrativy
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními (fyziky, matematiky, elektrotechniky atd.)
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (oblast IT nebo elektrotechnika)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost C/C++ pro platformu Windows, orientace v návrhových a architektonických vzorech
  • Orientace v oblasti protokolů počítačových sítí
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Všeobecný přehled a zájem o obor
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí tradiční společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Týden dovolené navíc
  • Kvartální prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy, školení

Lokalita: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGUJTE NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.