Servisní technik/mechanik CNC pro Brno (RS)

Popis pozice

Významná zahraniční obchodní a servisní společnost hledá pro své pracoviště v Brně pracovníka na pozici

Pracovní náplň:
• provádění oprav a pravidelných servisních zásahů u klientů v Brně a okolí
• práce s řídicími systémy (FANUC nebo HEIDENHEIM nebo SINUMERIC nebo SIEMENS nebo japonské značky)
• komunikace se zahraničními dodavateli CNC strojů

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro výhodou)
• praxe na obdobné pozici nutností
• řidičský průkaz sk. B s praxí
• znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni (práce s technickou dokumentací)
• uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:
• zázemí silné zahraniční společnosti v oboru
• velmi zajímavé mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu
• perspektiva dlouhodobé spolupráce
• týden dovolené navíc
• služební vůz i k soukromým účelům

• termín nástupu: dohodou
• místo pracoviště: Brno a okolí

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině na adresu: renata.samkova@ihrc.cz, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953.
V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená navíc, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura