SERVISNÍ TECHNIK – ELEKTRO

Obor Elektrotechnika, Výroba a průmysl
Popis pozice

Úspěšná společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem laboratorní techniky v Brně hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • instalace a zprovoznění zařízení u zákazníků (Morava, západní Slovensko)
  • provádění servisu a testování stávajících zařízení
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • poskytování proškolování a poradenství zákazníkům

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici v oboru elektro
  • minimálně vyhlášku 50,§6
  • znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu
  • další zaměstnanecké benefity (stravenky, automobil i pro soukromé účely, příplatky/prémie,…)

    Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU nebo nás kontaktuje na telefonním čísle +420 778 744 626.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.