SENIOR BUYER – strojírenství (Brno)

Obor Logistika, Nákup, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá pro svoji brněnskou pobočku vhodného pracovníka na pozici:

SENIOR BUYER

Pracovní náplň:

  • samostatné zajišťování nákupu pro strojírenskou výrobu (nákup materiálu i služeb)
  • vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli
  • komunikace s dodavateli i zákazníky v anglickém jazyce
  • práce s využitím technické dokumentace
  • řízení nákupních procesů prostřednictvím podnikového informačního systému
  • kooperace s ostatními odděleními firmy

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v nákupu na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • aktivní znalost ANGLIČTINY (pro komunikaci s dodavateli a zákazníky)
  • znalost čtení technické dokumentace (nutnou podmínkou)
  • samostatnost, analytické a organizační schopnosti
  • znalost MS Office, EXCEL a některého z podnikových informačních systémů

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti v oboru
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.