Samostatný vývojář – FIRMWARE – měřící technika (Brno)

Obor Elektrotechnika, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná výrobní firma, zaměřená na vývoj a produkci průmyslové měřící techniky, hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

SAMOSTATNÝ VÝVOJÁŘ – FIRMWARE

Pracovní náplň:

  • vývoj firmware pro mikrokontroléry průmyslové měřící techniky – programovací jazyk C (verze pro mikrokontroléry)
  • práce na zajímavých projektech
  • vývoj nových produktů – úpravy a inovace stávajících produktů
  • kooperace s kolegy na vývojovém oddělení (menší vývojový tým)
  • spolupráce na výrobě a testování prototypů
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními – výrobou, kvalitou a technologií

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost programování v jazyce C
  • znalost architektury a programování procesorů ARM
  • znalost programového prostředí IAR výhodou
  • komunikativní úroveň angličtiny (komunikace s kolegy v rámci mezinárodního týmu)
  • samostatnost, pečlivost, kreativní myšlení
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • chuť pracovat na zajímavých vývojových projektech

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, …)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • příjemné pracovní prostředí
  • místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.