Samostatný specialista štíhlé výroby (výrobní společnost)

Obor Kvalita, Strojírenství
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Úspěšná výrobní strojírenská společnost hledá pro svůj výrobní provoz v okrese Prostějov pracovníka na pozici:

SAMOSTATNÝ SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Pracovní náplň:

  • aktivní účast v procesu optimalizace výroby
  • zavádění metod štíhlé výroby do výrobních procesů
  • aplikace metod Six Sigma
  • provádění a hodnocení interních auditů (procesní, výrobkový a 5S)
  • školení kolegů na metody a nástroje štíhlé výroby
  • kooperace s oddělením výroby a technologie
  • stanovování nápravných opatření
  • celkové zvyšování efektivity výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (štíhlá výroba, kvalita, procesy…)
  • znalost metod štíhlé výroby a SIX SIGMA
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY (slovem i písmem)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo pracoviště: okres Prostějov

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.