SAMOSTATNÝ PROJEKTANT ELEKTRO v Brně – vhodné i pro ABSOLVENTY

Obor Elektrotechnika, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Expandující inženýrsko-dodavatelská společnost se zaměřením na průmyslovou vzduchotechniku hledá do svého přátelského týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

SAMOSTATNÝ PROJEKTANT ELEKTRO v Brně

vhodné i pro šikovné absolventy

Náplň práce:

  • spolupráce na tvorbě koncepcí projektů
  • zpracování výkresové a textové části projektové dokumentace
  • pestrá práce v terénu
  • možnosti seberealizace – samostatné návrhy koncepcí elektro (zejména vybavení rozvaděčů)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • orientaci v základních matematických a fyzikálních souvislostech
  • dobrá znalost 2D CAD
  • chuť učit se nové věci

Nabízíme:

  • zázemí přátelské a neformální společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • pestrou a samostatnou práci
  • možnost home office
  • po zapracování možnost využívání služebního vozu i k soukromým účelům

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.