Samostatný obchodní referent s AJ nebo NJ (okres Blansko)

Obor Obchod, prodej
Lokalita okres Blansko
Popis pozice

Úspěšná strojírenská firma hledá pro svůj výrobní závod v okrese Blansko vhodného pracovníka na pozici:

SAMOSTATNÝ OBCHODNÍ REFERENT

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za obchodní případy v daném zahraničním regionu (region bude přidělen dle jazykové výbavy pracovníka) – jde o B2B obchod
  • především péče o stávající zákazníky, částečně také vyhledávání a akvizice nových klientů
  • přijímání objednávek, koordinace plnění zakázek, komunikace se zákazníky
  • poskytování zákaznického servisu, poradenství, řešení reklamací
  • občasné služební cesty do daného regionu nebo návštěvy veletrhů – v souhrnu zhruba 1 týden v rozmezí 1 až 2 měsíců (většinou se jezdí/létá v týmu s kolegou)
  • podílení se na marketingových aktivitách (propagační materiály, různé akce… apod.)
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v obchodě (není nutná praxe s technickými produkty)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • reprezentativní vystupování, zákaznicky orientovaný přístup
  • znalost ANGLIČTINY nebo NĚMČINY pro jednání se zákazníky
  • uživatelskou znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat na občasné výjezdy za zákazníky nebo na veletrhy)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy dle obchodních výsledků
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo pracoviště: okres Blansko – dostupnost do 30 minut z Brna

V případě zájmu prosím o zaslání strukturovaného životopisu včetně aktuální fotografie.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.