Samostatný nákupčí s AJ – výrobní společnost (Blansko)

Obor Nákup, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Blansko
Popis pozice

Výrobní společnost hledá do svého týmu v Blansku vhodného pracovníka na pozici:

SAMOSTATNÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň:

  • samostatné zajišťování nákupu materiálu a služeb pro výrobní provoz
  • odpovědnost za objednávání a kontrolu včasných dodávek
  • komunikace s dodavateli (přibližně 70% z ČR a 30% ze zahraničí)
  • zpracování poptávkových řízení a spolupráce při výběru dodavatelů
  • práce s daty o stavu zásob v informačním systému
  • spolupráce s dalšími odděleními uvnitř společnosti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v nákupu ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost ANGLIČTINY (pro komunikaci s dodavateli)
  • samostatnost, analytické a organizační schopnosti
  • uživatelská znalost MS Office, zkušenosti s některým z podnikových IS

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • místo výkonu práce: BLANSKO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.