Sales manager – automotive (s AJ)

Obor Obchod, prodej, Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Brněnská pobočka nadnárodní společnosti, soustředící se především na automobilový průmysl, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • péče o zákazníky z ČR, Slovenska a Belgie
  • jednání s klíčovými zákazníky, udržování dlouhodobých vztahů
  • vytváření nových obchodních příležitostí (nastavení cen a podmínek)
  • podílení se na vývoji produktů
  • sledování vývoje v oboru, analýza trhu (přinášení zpětných vazeb)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr-výhodou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici, zkušenost se zahraničním obchodem
  • technické znalosti, analytické schopnosti
  • samostatnost, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci v zahraniční a stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • další výjimečné benefity…

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.