Referent zakázek a objednávek s NJ

Obor Administrativa, Customer service
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Mezinárodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE hledá novou posilu do svého týmu.

Náplň práce:
*Komunikace s klienty a zákazníky
*Nákup materiálu
*Vyřizování odvolávek od zákazníka
*Spolupráce na výrobním plánu a plánování materiálu
*Vkládání dat a administrace interního systému
*Komunikace napříč společností

Požadujeme:
*Min. SŠ vzdělání
*Výborná znalost němčiny pro denní použití
*Dobrá znalost MS Office (především Excel, Outlook)
*Příjemné vystupování a komunikace se zákazníky

Nabízíme:
*Zaškolení a odborné vzdělávání
*Možnost profesního růstu
*Příspěvek na dopravu
*Závodní stravování
*Moderní a příjemné prostředí

Místo výkonu práce: 35 km od Brna

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka Reagovat na nabídku. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.