REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s NJ – strojírenství (RS)

Popis pozice

Expandující zahraniční výrobní společnost v Jihomoravském kraji hledá pro rozšíření týmu pracovníka na pozici:

REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s NJ  – strojírenství (RS)

Pracovní náplň:
• administrativní podpora obchodního oddělení
• administrace zakázky až do jejího splnění, fakturace
• komunikace s klienty
• spolupráce s oddělením výroby a logistiky
• reporting vedoucímu oddělení

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření
• praxe na obdobné pozici výhodou
• komunikativní znalost NĚMČIINY podmínkou, znalost angličtiny výhodou
• spolehlivost, samostatnost a pečlivost
• dobrou znalost MS OFFICE (Excel)

Nabízíme:
• zázemí tradiční a silné společnosti v oboru
• zajímavé mzdové ohodnocení
• možnost osobního a profesního růstu
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• firemní vzdělávání, stravenky

Pracoviště : Jihomoravský kraj
Termín nástupu : dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině na emailovou adresu naší společnosti renata.samkova@ihrc.cz, případně nás kontaktujte na mobil 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Benefity:

Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (Středně pokročilá), Arabština (Středně pokročilá)

Zadavatel:

Personální agentura