REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ (strojírenství) – blízké okolí Brna

Obor Administrativa, Obchod, prodej, Strojírenství
Lokalita blízké okolí Brna
Popis pozice

Prosperující výrobní společnost hledá pro svoji kancelář v blízkém okolí Brna pracovníka na pozici:

REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ (strojírenství)

Pracovní náplň:

  • administrativní podpora obchodníků • sledování průběhu zakázky, zadávání do systému • komunikace se zahraničními dodavateli a se zákazníky

Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního zaměření • praxi na obdobné pozici velkou výhodou • dobrou znalost EXCEL, znalost POWER POINT velkou výhodou • komunikativní znalost AJ • výborné komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, technické myšlení • ŘP sk. B s praxí

Nabízíme: • zázemí zavedené společnosti • zajímavé mzdové ohodnocení • balíček zaměstnaneckých benefitů • přátelský kolektiv slušných lidí • MOŽNOST PROFESNÍHO RŮSTU

  • termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně nás kontaktujte prostřednictvím mobilního telefonu: 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice a lokalitu, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.