REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ – Brno

Obor Administrativa, Obchod, prodej
Lokalita Brno
Popis pozice

Zavedená zahraniční společnost hledá pro rozšíření svého týmu v Brně pracovníka na pozici

REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ

Pracovní náplň:
• administrativní podpora obchodního oddělení
• administrace zakázky až do jejího splnění, fakturace
• tvorba cenových nabídek
• komunikace s klienty a se zahraniční centrálou

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• praxi na obdobné pozici výhodou
• komunikativní znalost angličtiny
• spolehlivost, samostatnost a pečlivost
• dobrou znalost MS OFFICE (Excel)

Nabízíme:
• zázemí zavedené společnosti v oboru
• zajímavé mzdové ohodnocení
• firemní vzdělávání, stravenky
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• menší, ale veselý kolektiv slušných lidí

Pracoviště : Brno
Termín nástupu : dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině a angličtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU případně nás kontaktujte na mobil 00420 775 427 953. V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.