REFERENT LOGISTIKY S POLŠTINOU

Obor Doprava, Logistika
Lokalita Brno
Popis pozice

Pro jednu z předních výrobních společností s celorepublikovou působností hledáme nového kolegu na pozici REFERENT LOGISTIKY S POLŠTINOU.

Náplň práce:

– plánování jízd dle automatických objednávek v informačním systému, dle telefonických požadavků zákazníků a dostupnosti preferovaných zdrojů;

– zajišťování denního, operativního styku se zákazníky (objednávky, dotazy, urgence), s řidiči (dotazy k zaslaným dodávkám), s dodavateli, podle uzavřených obchodních podmínek;

– kontrola dat dopravců o uskutečněných dodávkách.

Požadujeme:

– ÚSO vzdělání;

– polština (na úrovni native speaker), AJ na velmi dobré komunikativní úrovni – nutná denní komunikace;

– praxe v oblasti logistiky alespoň 2 roky na dispečerské pozici;

– znalost práce s PC (Microsoft Office, SAP);

– schopnost samostatné práce, komunikativnost, flexibilita;

– prozákaznický přístup;

– vysoká odolnost proti stresu;

– ŘP sk. B.

Nabízíme:

– perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti

– dobré platové podmínky

– zaměstnanecké benefity

– nástup možný ihned

– pracoviště v Brně

– plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení

Pokud Vás tato nabídka oslovila, odpovězte prosím prostřednictvím tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“ a přiložte svůj strukturovaný životopis. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 4 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.