ŘEDITEL VÝROBY s AJ – pomezí krajů Středočeského a Vysočiny

Obor Dřevovýroba, nábytek, Procesní management, Strojírenství, Vrcholový management
Lokalita pomezí krajů Středočeského a Vysočiny
Popis pozice

Expandující zahraniční výrobní firma hledá pro svůj výrobní závod na pomezí krajů Středočeského a Vysočiny vhodného pracovníka na pozici:

ŘEDITEL VÝROBY s AJ

Pracovní náplň:

  • řízení výroby dle stanovených cílů
  • kontrola ukazatelů výroby a účast na jejich optimalizaci
  • plánování, optimalizace a koordinace chodu výroby
  • vedení, motivace a podpora přímých podřízených
  • reporting výrobnímu řediteli

Požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • praxe na podobné pozici
  • komunikativní znalost angličtiny
  • schopnost vést a motivovat podřízené
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • týden dovolené navíc
  • termín nástupu: dohodou – co nejdříve

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v češtině pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU, případně volejte na mobilní číslo: 00420 775 427 953 . V emailu prosím uveďte přesný název pozice, o kterou máte zájem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.