RECRUITER/HR KONZULTANT (PERMANENT PLACEMENT)

Obor Administrativa, Lidské zdroje, personalistika, HR, Služby
Popis pozice

Jsme úspěšná personálně-poradenská společnost.

Do našeho sehraného týmu hledáme šikovného kolegu na pozici RECRUITER/HR KONZULTANT se zaměřením na PERMANENT PLACEMENT.

Na rozdíl od mnoha jiných agentur, u nás konzultant není obchodníkem, nemusí si sám shánět zakázky. Minimalizujeme administrativní zátěž a soustředíme se na skutečnou práci – recruitment a komunikaci s klienty. Nezabýváme se agenturním zaměstnáváním brigádníků všeho druhu, naší doménou je permanent placement.

Pokud je práce v oblasti HR, komerčního recruitmentu a zprostředkování práce Vaším šálkem čaje, neváhejte a ozvěte se nám! Můžete se stát členem našeho týmu, který je pestrý, veselý, především však nefalšovaně přátelský a pozitivně naladěný. Budete se s námi podílet na hledání odborníků mnoha profesí do společností působících ve všech možných oborech.

Kromě opravdu zajímavé a zábavné práce nabízíme:

  • odpovídající platové podmínky
  • balíček zajímavých benefitů (prémie dle výsledků, stravenky á 90,- Kč, občerstvení na pracovišti, sick days, jazykové kurzy, firemní akce)
  • práci v dobrém, přátelském týmu a v příjemném pracovním prostředí
  • úvodní zaškolení
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • vyskou míru samostatnosti při zajímavé práci
  • snadno dostupné pracoviště v centru Brna
  • nástup ideálně nejpozději v lednu 2018, popř. dle dohody

Na druhou stranu toho (snad) zase tolik nepožadujeme:

  • velkou výhodou je reálná zkušenost s prací v personální agentuře
  • orientace v HR problematice, zájem o obor
  • velmi dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování a projev, serióznost
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • tah na bránu, vytrvalost a odolnost vůči stresu
  • optimismus a smysl pro humor jsou velkou výhodou:-)

Pokud Vás tato nabídka oslovila, odpovězte prosím prostřednictvím tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“ a přiložte svůj strukturovaný životopis. V případě, že se Vám v průběhu 4 týdnů od přijetí Vašeho životopisu neozveme, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. nám dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.