Quality Engineer s AJ – dodavatelská kvalita

Obor Kvalita, Strojírenství
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost, se sídlem v Olomouci, hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Podpora v oblasti dodavatelské kvality
  • Koordinace a vedení reklamačních řízení (8D report)
  • Ověřování nakupovaných dílů PPAP
  • Supervize a analýzy dodavatelů
  • Kooperace s dalšími členy oddělení, společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Orientace v normách ISO/TS a VDA výhodou
  • Dobrá znalost MS Office
  • Flexibilita, komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Příjemné pracovní prostředí, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.