PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR s AJ (RS)

Lokalita Zlínský kraj
Popis pozice

Významná zahraniční automotive společnost hledá pro svůj výrobní závod pracovníka na pozici:

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň:

Nastavení výrobních procesů a jejich optimalizace
Návrh nových technologických postupů, zpracování analýz efektivity
Rozmisťování výrobních strojů a zařízení v rámci závodu
Spolupráce s ostatními odděleními, koordinace změn výrobních procesů
Denní využití cizího jazyka
Přímý reporting vedení společnosti, správa dokumentace

Požadujeme:

VŠ vzdělání – obor průmyslové inženýrství – vhodné i pro magisterské studenty schopné pracovat na plný úvazek
Znalost práce s AutoCAD
Znalost nástrojů štíhlé výroby
Anglický jazyk na výborné úrovni (min. B2)
Uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, Word)
Odolnost vůči stresu, samostatnost
ŘP sk.BR

Nabízíme:

Zázemí silné zahraniční společnosti
Práci s moderními technologiemi
Kvalitní zaučení týmem zkušených kolegů
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu
Balíček zaměstnaneckých benefitů

* termín nástupu: dohodou
* lokalita: Zlínský kraj

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ na adresu renata.samkova@ihrc.cz.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.