Provozní asistent/ka (Brno Lesná)

Obor Administrativa
Lokalita Brno
Popis pozice

Zavedená obchodní společnost hledá pro svoji pobočku v Brně pracovníka na pozici:

PROVOZNÍ ASISTENT/KA

Pracovní náplň:

  • administrativní a organizační podpora vedení společnosti
  • komplexní zajišťování chodu kanceláře
  • plnění organizačních úkolů, komunikace s dodavateli i zákazníky
  • příprava podkladů pro účetní oddělení, vedení menšího příručního skladu
  • komunikace s kolegy v rámci firmy
  • práce s informačním systémem a programy MS Office
  • reporting vedení společnosti
  • občasné výjezdy služební vozem dle potřeby
  • jde o zástup za mateřskou na cca 2,5 roku

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici v administrativě
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • pozitivně laděnou, nekonfliktní osobnost
  • příjemné vystupování, samostatnost a pečlivost
  • uživatelskou znalost MS OFFICE
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řízení

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti v oboru
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • flexibilní pracovní doba (s pevným jádrem od 8:00 do 15:30 hod.)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • příjemný pracovní kolektiv

Místo výkonu práce: Brno – Lesná

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.