Projektový nákupčí s AJ – marketingová řešení (Brno)

Obor Nákup, Obchod, prodej
Plat 40.000 až 50.000
Lokalita Brno
Popis pozice

Zavedená obchodně marketingová firma hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň:

  • vedení nákupních projektů dle požadavků zákazníků – oblast marketingových řešení
  • kalkulace nových zakázek, zadávání externí výroby, řešení případných reklamací
  • vyjednávání cen a dalších podmínek s dodavateli, hledání nových dodavatelů a řešení
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními partnery (Evropa, Blízký východ, Asie…)
  • účast na rozvoji nových produktů
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností (obchod, logistika, marketing…)
  • služební cesty (cca 20% pracovního času)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (nákup nebo obchod)
  • schopnost řešit komplexní nákupní procesy vedoucí k realizaci zakázky
  • dobré komunikační a organizační dovednosti, schopný praktik
  • aktivní znalost angličtiny pro jednání s dodavateli
  • uživatelská znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B
  • schopnost nacházet společná řešení, empatie a kreativita

Nabízíme:

  • zajímavá a pestrá práce, u které se nebudete nudit
  • možnost přímo se podílet na vytváření a průběhu zakázky
  • zázemí zavedené společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

* místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.