Projektový manažer/project manager s AJ (Elektro) – Brno

Obor Elektrotechnika, Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou elektroniky hledá do svého přátelského týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Projektový manažer/project manager s AJ (Elektro)

Náplň práce:

  • sestavení a vedení menšího týmu k danému projektu
  • podílení se na zavádění nových projektů (nový typ výrobků)
  • zodpovědnost za dodržování časového harmonogramu
  • komunikace se zákazníky, informování o průběhu zakázky
  • spolupráce s ostatními kolegy na mezinárodní úrovni
  • příležitostné cestování
  • reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxe na podobné pozici alespoň 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka – denní využití
  • znalost norem a standardů AUTOMOTIVE
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • inovativní myšlení, sebemotivace

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • zdravotní volno
  • možné příspěvky na hypotéku/ubytování, v případě relokace i podpora na bydlení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost kariérního růstu

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.