Projektový manažer

Obor Elektrotechnika, Obchod, prodej, Procesní management, Vrcholový management, Výroba a průmysl
Lokalita Brno
Popis pozice

Stabilní česká designová firma hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • řízení a tvorba projektů ve spolupráci s architekty/projektanty/investory
  • komunikace se zákazníky a hledání optimálního řešení
  • vytváření nových obchodních příležitostí
  • cestování (hlavně po ČR)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně elektro nebo technické)
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • výhodou znalost AJ/NJ (v případě zahraničních investorů či projektů)
  • ochota učit se + navazovat dlouhodobé obchodní vztahy

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavá a různorodá práce
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • auto, mobilní telefon a notebook i k osobním účelům
  • další lákavé benefity,…

Vhodné i pro juniorní kandidáty s možností zaučení a potenciálem k profesnímu růstu!

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.