Projektový manažer – strojař s NJ/AJ

Obor Procesní management, Strojírenství
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Naplánovat průběh, zkoordinovat k němu lidi, pohlídat kvalitu, čas a náklady… Je to Vaše?
Máte zájem o práci ve výrobní společnosti domluvíte se nějakým cizím jazykem a jste strojař?
Pokud ano, mohla by Vás zajímat pozice projektového manažera.

Náplň práce:
* Participace na nových projektech a dohled nad jejich průběhem
* Koordinace určité část výroby z hlediska nákladů, času a efektivity
* Komunikace s výrobou, kvalitou, technologií a logistikou
* Zastřešení projektu a kontrola průběhu
* Vedení dokumentace k projektu
* Práce v mezinárodním týmu
* Občasné výjezdy do zahraničí

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření – strojírenství
* Praxe na obdobné pozici pro SŠ nutností, pro VŠ výhodou
* Němčinu nebo angličtinu na pokročilé komunikativní úrovni
* Týmového a organizačního ducha, aktivní přístup k řešení problémů
* Pečlivost, flexibilitu a ochotu cestovat

Nabízíme:
* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Perspektivní zaměstnání
* Aktivní využití anglického jazyka
* Odborná školení a jazykové vzdělávání
* Kariérní růst

Místo výkonu práce: severně od Brna
Možný nástup: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.