Projektový manažer s AJ – aplikace v oboru biologie/chemie

Obor Chemie, Věda, výzkum a vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Prosperující společnost působící v oblasti elektroniky hledá do svého vývojového týmu nového kolegu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ – aplikace v oboru biologie/chemie

Náplň práce:

  • Vedení jednotlivých projektů, koordinace menšího týmu
  • Podílení se na vývoji nových aplikaci, práce v laboratoři (tvorba vzorků, vývoj přístrojů)
  • Účast na výstavách a veletrzích, prezentování nových laboratorních zařízeních
  • Reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (chemický nebo biologický obor)
  • Praxe s vedením projektů nutností
  • Zkušenosti s prací v laboratoři, nutná znalost elektronové a optické mikroskopie
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Všeobecný přehled a zájem o obor
  • Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zázemí tradiční společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Týden dovolené navíc
  • Kvartální prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy, školení

Lokalita: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.