Projektový manažer – obchodník (interiérové dveře)

Obor Dřevovýroba, nábytek, Obchod, prodej, Stavebnictví
Lokalita Praha
Popis pozice

Významná česká výrobní a obchodní společnost hledá kandidáta na pozici:

Projektový manažer – obchodník

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí – investiční a developerské projekty
  • Provádění průzkumu trhu
  • Monitoring spokojenosti zákazníků
  • Zodpovědnost za smluvní záležitosti
  • Kontroling a koordinace veškerých finančních toků souvisejících s projektem
  • Komunikace s dalšími členy společnosti
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v jednání se stavebními firmami a developery podmínkou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
  • Reprezentativní, příjemné a profesionální vystupování
  • Vynikající komunikační a obchodní dovednosti
  • Orientace na zákazníka, tah na branku

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Perspektivu práce ve stabilní české společnosti
  • Služební automobil i k soukromému užití
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Příležitost flexibilně řídit svůj pracovní čas
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.