Projektový manager elektro s AJ – oblast automotive

Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou elektrotechniky hledá nového kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • Sestavení a vedení menšího týmu k danému projektu
  • Podílení se na zavádění nových projektů (nový typ výrobků)
  • Zodpovědnost za dodržování časového harmonogramu
  • Komunikace se zákazníky, informování o průběhu zakázky
  • Příležitostné cesty do zahraničí (10-20 % času)
  • Spolupráce s ostatními kolegy na mezinárodní úrovni
  • Reporting

 Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe na podobné pozici nutností alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní využití
  • Znalost norem a standardů AUTOMOTIVE
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Inovativní myšlení, sebemotivace

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Možné příspěvky na hypotéku/ubytování, v případě relokace i podpora na bydlení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu

termín nástupu: dohodou

  • Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ pomocí tlačítka „REAGOVAT NA NABÍDKU“.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.