Projektový inženýr s NJ (výrobní společnost)

Obor Procesní management, Strojírenství, Vrcholový management
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Mezinárodní společnost, se sídlem v Olomouci, hledá kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Vedení projektů od prvotního zájmu zákazníka po realizaci do výroby
  • Komunikace se zahraničními zákazníky v rámci projektu
  • Spolupráce s dalšími odděleními výroby a kvality
  • Kooperace při tvorbě designu výrobku
  • Příprava a zpráva projektové dokumentace
  • Reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Pokročilá znalost němčiny
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Analytické myšlení, výborné komunikační dovednosti, flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost spolupracovat na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Příjemné pracovní prostředí, aj.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.