Projektový inženýr s AJ – oblast strojírenství

Obor Strojírenství, Výroba a průmysl
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní společnost v oblasti AUTOMOTIVE hledá nového pracovníka na pozici:

Projektový inženýr s AJ – oblast strojírenství

Náplň práce:

  • Vedení nových projektů, tvorba plánu (od A-Z)
  • Spolupráce na přípravě vzorků, koordinace členů týmu, spuštění sériové výroby
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a jednotlivými odděleními společnosti
  • Spolupráce s oddělením vývoje
  • Denní využití anglického jazyka
  • Reporting, analýzy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Působení v automotive velkou výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost
  • Dobré organizační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Vzdělávací kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní smlouva na jeden rok s možnosti prodloužení na neurčitou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.