Projektový inženýr s AJ (automotive)

Obor Kvalita, Strojírenství
Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost, sídlící severně od Brna, hledá kandidáta na pozici:

Požadavky:

–    Práce na svěřeném projektu
–    Spolupráce s dalšími kolegy napříč společností
–    Zavádění nových projektů do výroby
–    Komunikace se zahraničními zákazníky
–    Služební cesty v rámci ČR, později i do zahraničí
–    Reporting vedení společnosti

Požadavky:

–    SŠ/VŠ vzdělání technického směru –  strojírenské, nebo plastikářské
–    Praxe na obdobné pozici výhodou, vhodné i pro ABS VŠ
–    Komunikativní znalost angličtiny
–    Ochota učit se novým věcem, technické myšlení, týmový duch

Nabízíme:

–    Zajímavé finanční ohodnocení
–    Možnost karierního a osobního růstu
–    Jednorázová pomoc při relokaci
–    Flexibilní pracovní doba
–    Balíček zaměstnaneckých benefitů
–    Vzdělávací kurzy a školení
–    Účast na zahraničních konferencích

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.