Projektový inženýr pro předsériovou výrobu s NJ

Obor Automotive, Procesní management, Strojírenství
Datum konce 2017-12-31
Lokalita 35 km od Brna
Popis pozice

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive, působící asi 35 km západně od Brna hledá pracovníka do týmu technologů.

Pracovní náplň:
• Zavádění nových projektů do výroby
• Komunikace s dodavateli technologií
• Spolupráce s mateřskou organizací
• Koordinace předsériové výroby a vzorkování

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na průmyslové nebo procesní inženýrství
• Německý jazyk pro komunikaci se zahraničím
• Znalost čtení výkresové dokumentace
• Dobré komunikační dovednosti
• Samostatnost, pečlivost a snahu věci posouvat dál

Nabízíme:
• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Firemní vzdělávání
• Možnost odborného a kariérního růstu
• Balíček zaměstnaneckých benefitů
• Perspektiva dlouhodobé spolupráce

Místo výkonu práce: poblíž Brna
Možný nástup: ihned

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.