Projektant – oblast MaR (Brno)

Obor Elektrotechnika
Lokalita Jihomoravský kraj
Popis pozice

Významná společnost v BRNĚ působící v oblasti ekologie hledá posilu do týmu

Projektant- oblast MaR

Náplň práce:

  • Zpracování projektové dokumentace v oblasti měření a regulace
  • Spolupráce s řešitelským týmem při realizaci nových projektů, návrh technického řešení
  • Úprava a aktualizace dokumentace dle požadavků zákazníka
  • Příležitostný dohled na stavbě v rámci ČR (5-10 % v měsíci)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro, automatizaci
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Znalost práce v konstrukčním programu AutoCad
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • č. 50/1978 min. §6 a více
  • Řidičský průkaz sk. B – příležitostné cestování
  • Ochota učit se, aktivní přístup
  • Zájem o obor a dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, jazykové kurzy, vzdělávací kurzy, 13. Plat atd.)
  • Možnost osobního růstu a seberealizace
  • Práce na zajímavých projektech

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.