PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj, IT – správa sítí, IS a HW
Lokalita Olomoucký kraj
Popis pozice

Úspěšná firma sídlící v Olomouckém kraji a působící v oblasti IT hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

Náplň práce:

–    konzultace, realizace a navrhování firemních portálů postavených na platformě MS SharePoint
–    vývoj nových webových aplikací, práce s informačním systémem
–    komunikace se zákazníkem
–    práce s MS SharePoint online a Office 365

Požadujeme:

–    SŠ/VŠ vzdělání
–    znalost vývojového prostředí MS Visual Studio
–    progamování v .NET, C# a ASPX, znalost HTML a JavaScriptu
–    znalost práce s MS SharePoint
–    znalost SQL, správa a instalace MS SQL Server
–    alespoň pasivní znalost AJ (čtení odborné literatury)

Nabízíme:

–    moderní pracovní prostředí
–    adekvátní platové ohodnocení
–    firemní vzdělávání
–    propracovaný systém benefitů
–    práce na zajímavých projektech
–    odborný růst v oblasti IT a firemních procesů
–    home office

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.