Programátor webových aplikací (Brno)

Obor IT – analýzy, architektura, IT – programování, vývoj
Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje softwaru hledá do svého týmu v Brně pracovníka na pozici:

PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ

Pracovní náplň:

* vývoj ASP.NET aplikací

* řízení menších projektů – sběr požadavků, analýza, zpracování, prezentace výsledků (v rámci 2členného týmu)

* programování v technologii .NET Framework 3.5 a výše, programovací jazyk C#

* tvorba webových aplikací (HTML, Javascript, CSS)

* analýza a návrh technického řešení

* práce v rámci českého vývojového týmu

* možnost pracovat Home Office (dle dohody)

Požadujeme:

* chuť pracovat na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi

* zkušenosti v programování v technologii ASP.NET, v programovacím jazyku C#

* znalost webových aplikací (HTML, Javascript, CSS)

* běžná znalost SQL (nejlépe MS SQL)

* praktické znalosti objektového programování, objektový návrh

* alespoň pasivní znalost angličtiny pro čtení technické dokumentace

* ochota vzdělávat se a rozvíjet se

Nabízíme:

* práce na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi

* rodinné prostřední, útulné kanceláře (žádný open space)

* možnost seberealizace a odborného růstu

* odpovídající mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů

* firemní vzdělávání

* perspektiva dlouhodobé spolupráce

* sportovní aktivity na firmě (pingpongový stůl, šipky, boxovací pytel…)

* firemní akce (ochutnávkové dny, posezení…)

Životopis prosím zasílejte s UKÁZKOU KÓDU v C#, případně ASP.NET. Kód by měl mít dostatečný rozsah (min. několik set řádků a více). Nemusí se jednat o zkompilovatelnou aplikaci, stačí nějaké funkční celky, pro posouzení Vašeho programátorského stylu. Děkujeme.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka REAGOVAT NA NABÍDKU. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.