Programátor webových aplikací – Brno (vhodné i pro ABSOLVENTY) (DS)

Lokalita Brno
Popis pozice

Úspěšná firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá do svého týmu v Brně nového kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ

Pracovní náplň:

* programování webových aplikací

* spoluúčast na tvorbě a vývoji nového produktu

* práce v rámci vývojového týmu

* možnost získání zajímavé praxe při práci s moderními vývojovými nástroji

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání

* pozice vhodná pro šikovné absolventy IT oborů – „zapálené nadšence“

* znalost operačních systémů Microsoft

* alespoň základní znalosti SQL

* pasivní znalost angličtiny (pro čtení manuálů)

* nadšení pro IT vývoj a ochotu učit se novinky z oboru

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti v oboru

* odpovídající mzdové ohodnocení

* balíček zaměstnaneckých benefitů

* firemní vzdělávání

* možnost osobního a profesního růstu

* perspektivu dlouhodobé spolupráce

* práci v přátelském kolektivu (menší firma rodinného typu)

* vhodné i pro šikovné ABSOLVENTY

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚĎ. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti INVENT HR Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.